משתתפות מספרות

Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
אגמון-1
קורס "ריקול הילינג" שינה והפך את תפיסת העולם שלי לגבי מחלות ובעיות בחיינו. קיבלתי ידע רב לגבי מחלות ומצבי חיים והקונפליקטים הקשורים אליהן, קונפליקטים מדוייקים מאוד הקשורים קשר ישיר לסיפורי החיים של מטופליי. בעזרת הידע שקיבלתי, צללתי לעוד עומקים של ריפוי לי לבני משפחתי ולמטופליי. אני מטפלת מנוסה מאוד בשיטת תטא הילינג והריקול הילינג העניק לי כלים נוספים, מדוייקים להפליא, אשר יוצרים ריפויים מדהימים. ממליצה בחום! מבחינתי קורס חובה לכל מטפל ומרפא.
מרים אגמון
מטפלת ומורה בתטא הילינד
יוגב-1
מטפלת ברפואה שלמה המשלבת גוף ונפש. השתתפתי בסדנא בת מספר ימים בנושא Recall Healing בהנחיית ד"ר ז'ילבר רנו, בהנחיה מרתקת, מקצועית ומעניינת מדבר על הקשר בין קונפליקטים למחלות ביולוגיות. אני באופן אישי מצאתי את הידע שרכשתי בסדנא כיעיל מאוד בעבודה עם מטופלי. ממליצה מאוד למטפלים ללמוד שיטה זו ככלי עזר אבחוני ויישומי רב תועלת.
ד"ר מירב יוגב
P.h.D במדעי הרפואה בטכניון, מומחית במדעי המוח
1
זה היה אחד הדברים הכי מענינים שלמדתי בחיי אני מאוד ממליצה למי שלוקח ברצינות את הנושא הטיפולי להחשף לתורה הזו שלדעתי תתמזג יום אחד עם הרפואה הקונבנציונלית... כי זו האמת. אני עומדת לחזור על הקורס בשנית כי אני מרגישה שזו חשיבה כל כך מחוץ לקופסה שחשוב לי לשמוע שוב ושוב.
מיכל גולן
מנחה סדנאות תטא הילינג ומטפלת בכל הארץ מזה 10 שנים,